Valmis Viljandi Veevärk koduleht

17.05.2012

Arendasime Viljandi Veevärgile uue kodulehele, mis vahetas välja juba vana ja visuaalselt ning tehniliselt aegunud SaurusCMS-i põhise kodulehe. Koostöös Viljandi Veevärgi juhataja Toomas Porroga töötasime välja uus sisustruktuuri ja kodulehekülje kujunduse.

Viljandi Veevärk kodulehe arenduse käigus olid olulisemateks märksõnadeks lehekülastajale info kättesaamise lihtsustamine ja kliendile kodulehe  täisfunktsionaalne sisuhaldus. Visuaalse poole pealt keskendusime vastupidiselt üldlevinud heledatele toonidele hoopis tumedamale, et leht oleks eristuvam ja meeldejäävam.
Uuel lehel on kesksel koha operatiivinfo edastus tagamaks lehekülastajale olulisemate teadete kiire leidmise ja veearvesti näitude edastamine.

Arendusideedena on juba mõeldud ka võimalusele, et Viljandi Veevärgi leheküljele on vajalik arendada iseteenindus, mis võimadaks klientidel näha oma tarbimisstatistikat ning automatiseerida rutiinseid tegevusi. Selleks tuleb kindlasti abiks meie terviklahenduse kontseptsioon, sest omame kompetentsi nii kliendi kasutatavast HansaWorldi majandustarkvarast kui kodulehtede arendusest.

Viljandi Veevärk kodulehe arendus

 

 
   
  Saada meile kiri!
 
Tänan, et saatsite meile tagasisidet. Võtame Teiega peatselt ühendust!
"Me vajame inimesi, kes oskavad unistada olematutest asjadest" John F. Kennedy