IITEE saadab Eziili laia maailma avastama

01.09.2016

IITEE on aastaid arendanud koostöös oma klientidega erinevaid tootmistarkvara osasid, nii lihtsaid funktsioone kui ka toodet LeanMaster. See etapp on IITEE jaoks nüüd läbi, aeg on edasi liikuda.

IITEE on muutmas oma strateegiat. Fokuseerime rohkem oma põhitegevusele milleks on äriettevõtetele IT hooldusteenuse pakkumine. Tänaseks oli tarkvara osakaal ettevõttest juba valdav ning hakkasid tekkima huvide lahknemised. Eziil on juba täna võimekas tootmistarkvara, mida on kasutatud erinevates tootmistes projekti põhiselt. Seega on edaspidi kõik tootmistarkvara ja selle arendustega seotud tegevused seotud ettevõttega Eziil Production Intelligence ning IITEE ei tegele edaspidi selle toote kasutajatoe ega edasiarendusega.

Edaspidi on Eziili meeskond IITEE omast eraldiseisev ning keskendub sellele, et Eziilist saab parim tootmistarkvara. Eziili meeskond alustab 4 liikmelisena, kellel on kokku aastate pikkune tootmise, juhtimise, majandustarkvara ja IT kogemus. See kindlasti eristab neid konkurentidest, sest mehed teavad mida teevad. Nad on ise selle sees reaalselt olnud.

Kindlasti saadab Eziili suur edu ning IITEE teeb nendega edaspidi hea meelega koostööd. IITEE aitab seal kus vaja ning vastupidi. Ikka selleks, et oleks parimad võimalikud tulemused. Seega win-win olukord, mille tulemusena on IITEE tugevam ja fokuseeritum IT hooldusteenuse pakkuja ning Eziil keskendub ainult parima tootmistarkvara arendamisele.

Tuult tiibadesse mehed!

 

 

 
   
  Saada meile kiri!
 
Tänan, et saatsite meile tagasisidet. Võtame Teiega peatselt ühendust!
"Me vajame inimesi, kes oskavad unistada olematutest asjadest" John F. Kennedy