70% äri edust määrab õnn!

20.11.2015

Me ehitame iga päev meeskonnaga ülesse edukat ettevõtet! Meie panus sellesse on väga oluline. Oleme panustanud aastaid erinevatele suundadele ning tänaseks jõudnud oma teel kohta, kus on välja kujunenud meie jaoks uued teed. Oleme jõudnud kohta, kus on tunnetatav risttee valik ja tulemas tõsised muutused. Välja on arenenud selged jooned, mida jälgida ja järgida. Selle kohani oleme sammunud aastaid ja see on teekond milleni jõudmiseks on meil kulunud peaaegu 10 aastat, mis täitub 18.01.2016.

Vägev reis, millega paljud on liitund ja ainult üksikud lahkunud! On olnud palju kogemusi ja õnnestumisi ja nüüd, uue tee ristmikul oleme otsustamas, kuidas meie järgmine kümnend saaks edukam. Nagu ikka suurtes edulugudes määrab 70-80% asjade käigust õnn, seega peavad Seneca sõnad alati paika “Õnn saabub vaid siis, kui ettevalmistused selleks on tehtud” ja kui võtta maalähedasemat mõttetarkust võiks öelda, et iga üks on oma õnne sepp.

Meie IITEE-s otsustasimegi, et enne uue kümnendi teekonna algust koguda kollektiivselt nii palju õnne kokku kui võimalik sotsiaalmeedia eksperimendiga. See on nagu “god speed”, meie teekonnal, mis täna meie ees lahti rullumas.

Aitäh kõigile neile, kes meile õnne soovisid! Aitäh neile, kes meie kavala meeskondliku kokkumängu läbi hammustasid ja ikkagi õnne soovisid! Teie panus tõi meie meeskonda elevust, vaheldust, huvitavaid sündmusi, vahvaid olukordi, meeldivaid meeldetuletusi ja pakkus hulgaliselt kõneainet.

Aitäh kõigile! Me nüüd alustame meeskondlikult oluliselt õnnerohkemalt uutel radadel sammumist, et jõuda kahe kuu pärast meie reisi 10 aastase verstapostini.

Tervitustega,
Maido

 

 
   
  Saada meile kiri!
 
Tänan, et saatsite meile tagasisidet. Võtame Teiega peatselt ühendust!
"Me vajame inimesi, kes oskavad unistada olematutest asjadest" John F. Kennedy