Meeskond

Viljandi osakond

Maido Janke
Maido Janke
Maido on IITEE juht ja asutaja. Tema hoolitseb selle eest, et me liiguksime õiges suunas ja tuletab meile meelde eesmärke. Maido on läbinisti praktik, ehk nagu üks Saksa koostööpartner tabavalt ütles "Self-Made Man". Tema isikuomaduste raudvarasse kuulub positiivsus, avatus, süsteemne mõtlemine ja vastupandamatu soov teha asju paremini.
Enne meiega liitumist töötas Maido 7 aastat Novaterra kontsernis, kus alustas IT tehnikuna ning ametiredelil liikudes lõpetas Novaterra Trade juhatuse liikme ja tegevjuhina (3 aastat).
See teeb temast hinnatud äriprotsesside juhtimiskonsultandi.
GSM: +372 5346 5117  |
Visiitkaart
 

  

Janek Todoruk
Janek Todoruk
Programmeerija
Janeki tööks on IiTeeCMS-i ja veebipoodide arendus. Tema igapäevasteks tööriistadeks on HTML, PHP, CSS, MySQL ja JavaScript. Eesmärgiks on luua kliendile meelepärane veeb või kliendispetsiifiline rakendus. Janek on enne IITEEga liitumist löönud kaasa rahvusvahelistes programmeerimisprojektides ning olnud vabavaralise CMS-i kaasarendajaks.
GSM: +372 5694 5984  |
Visiitkaart
 

  

Veiko Vunder
Veiko Vunder
Juhataja

Veiko on enamuse oma karjääriteest läbinud kaubanduses, kus alustas teenindajana ning liikus edasi IT poolele. IT spetsialistina on tema vastutus alasse kuulunud seadmete soetamine, hooldamine, seadistamine ja ka kasutajatoe pakkumine. Veiko saab klienti aidata tehniliste küsimuste lahendamisel, hooldustööde tegemise, seadmete seadistamise ning kliendi vajadustele sobivate seadmete leidmisega.

GSM: +372 5366 5222  |  veiko.vunder[@]iitee.ee
 

 

Tallinna osakond

Margus Lepmets
Margus Lepmets
Konsultant
Marguse igapäevatööks on Tallinna piirkonna klientide teenindamine. Lisaks IT hoolduse teostamisele tegeleb Margus ka Microsoft ja FreeBSD baasil serveri projektidega, alates lähteülesande koostamisest kuni järelhoolduseni.
Omades laialdasi teadmisi erinevatest serversüsteemidest oskab Margus soovitada kliendi vajadustele sobivat serverlahendust.
Margus on eelnevalt töötanud The Red Dog Companys IT spetsialistina.
GSM: +372 526 2702  | tel: +372 682 6803  | margus.lepmets[@]iitee.ee
Visiitkaart
 

 

 
 

 
   
  Saada meile kiri!
 
Tänan, et saatsite meile tagasisidet. Võtame Teiega peatselt ühendust!
"Me vajame inimesi, kes oskavad unistada olematutest asjadest" John F. Kennedy