IiTeeCMS

Põhipakett

Sisuhaldustarkvara põhipakett sisaldab põhikomponente, mis on vajalikud kõige lihtsama veebi jaoks.
Põhimoodul sisaldab: kliendilehte, administreerimiskeskkonda, struktuurihaldust, mitmekeelsust, Wordi stiilis editori, kasutajate haldust, failihaldust, standardkujundust, veebilehe üldhaldust, kasutusjuhendit ja veebi ülesseadmist.

Pildigalerii

Võimaldab kasutajal lisada veebi pilte ja videofaile (toetab ka YouTube formaati). Struktuuripõhine haldus, kommentaari mooduli võimalus.

Tootekataloog

Kasutatakse toodete süstematiseeritud lisamiseks veebikeskkonda. Toote andmete sisestamisel võimalik lisada ka pilte (ei eelda galerii mooduli olemasolu) ja videofaile. Kodulehel kuvamiseks omaette struktuurihaldus. Artiklite omadusi võimalik teisendite abil kohandada. Soovi korral võimalus integreerida teisest tarkvarast tuleneva andmevooga.

Ostukorv

Võimaldab tellida tootekataloogis olevaid tooteid. Erinevatele keeltele saab määrata valuuta ning tellimuste lähetamise aadressaadi.

Uudised

Võimalik uudiseid lisada ning hallata nende kestvust. Kujundamisel võimalik kasutada Wordi stiilis editori.

Bännerisüsteem

Bännerimooduli abiga saab kuvada oma lehel reklaami või infot käimas olevatest kampaaniatest. Väljakuvamise kohad on eelnevalt määratud kujunduses.

Kommentaarid

Kommentaaride funktsiooni saab kasutada sisulehtedel, galeriil ja tootekataloogis. Kasutada on võimalik nii otsesisestust kui ka administraatori kinnitusega.

Testid

Võimaldab koostada erinevaid teste. Testi tulemused salvestatakse administreerimikeskkonnas. Saadab täitjale tagasiside tulemusest.

Tagasiside vorm

Kodulehe külastajatel võimalik anda tagasisidet kodulehel oleva vormi kaudu. Sisestatud tagasiside saadetakse määratud e-maili aadressile.

Asukohakaart

Kasutades GoogleMap võimalusi lisatakse kodulehele asukohakaart. Sinna juurde kuuluvad kõik GoogleMapi poolt kasutatavad funktsioonid (suurendamine, vähendamine, sateliitfoto kiht jne).

Google Analytics

Kodulehele lisatakse kood millega on võimalik Google kaudu vaadata lehekülje külastamise statistikat. Soovi korral võimalik lisada Eesti veebisaitide statistikat koondavasse infoportaali METRIX.Sation kus saab võrrelda oma külastuse statistikat teiste lehtedega.

Sisukaart

Automaatselt uueneva sisukaartiga on võimalik külastajal kiirelt leida soovitud lehekülg. Sisukaart põhineb administreerimisliideses koostatud struktuuril, seega on alati kõik muutused seal kajastatud reaalajas.

Otsingumootor

Leheküljelt on võimalik otsida otsingumootoriga huvi pakkuvat informatsiooni. Eriti soovitatav lehtedele kus on palju informatsiooni.

 

 
   
  Saada meile kiri!
 
Tänan, et saatsite meile tagasisidet. Võtame Teiega peatselt ühendust!
"Me vajame inimesi, kes oskavad unistada olematutest asjadest" John F. Kennedy