IT hooldus

Ettevõttes kasutatakse IT tehnikat peamiselt selleks, et tööd efektiivselt korraldada. Meie IT hoolduse põhieesmärgiks on tagada ettevõtte arvutipargi tõrgeteta töö. Selleks, et seda teha, on vaja ülevaadet arvutivõrgust, teha regulaarseid hooldustöid, koostada IT arendusplaane ja korraldada uute seadmete paigaldust.

Klientide vajadused on erinevad ning tulenevad ettevõtte suurusest, tegevusvaldkonnast, infotehnoloogia tähtsusest äriprotsessides ja paljudest teistest teguritest. Lähtuvalt klientide vajadustest oleme välja töötanud kolm IT hoolduse põhipaketti:

1 - 3 arvutitöökohta

IT hooldus pakett väikeettevõttele IT hoolduse pakett väikeettevõttele, kelle arvutipargis on kokku kuni 3 arvutitöökohta. 
Loe täpsemalt »
 

4 - 10 arvutitöökohta

IT hooldus pakett keskmise suurusega ettevõttele IT hoolduse pakett ettevõttele arvutipargiga 3 kuni 10 arvutitöökohta ja rakendusserver.
Loe täpsemalt »
 

11 - ... arvutitöökohta

IT hooldus pakett suurettevõttele IT hoolduse pakett keskmise suurusega ettevõttele, kus on arvutipargis 11 või enam arvutitöökohta. Tõenäoliselt on kasutusel üks või mitu rakendusserverit.
Loe täpsemalt »
 

 

 

 
   
  Saada meile kiri!
 
Tänan, et saatsite meile tagasisidet. Võtame Teiega peatselt ühendust!
"Me vajame inimesi, kes oskavad unistada olematutest asjadest" John F. Kennedy